İŞEL Tekstil, 25 yılı aşan üretim tecrübesi ile mezuniyet coşkusuna şıklık ve zarafet katmaktadır. Ülkemizin güzide eğitim kurumlarıyla kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmeti buluşturmak misyonuna sahip olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir kalitede mezuniyet kıyafetlerini üretmektedir. Alanında uzman tasarım ekibimiz sayesinde eşsiz tasarım özelliklerine sahip olan ürünlerimiz, son derece nitelikli malzemelerden üretilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikasına sahip olan firmamız, kaliteden asla taviz vermemektedir. Bu doğrultuda ürünlerimiz üretim aşamasından sonra kalite kontrolünden geçirilmektedir. Böylece müşterilerimize kusursuz bir şekilde hizmet sunmak noktasında son derece iddialı bir konumda bulunmaktayız.

Firmamızın üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürün listesi aşağıda yer almaktadır:

  •   Anaokulu Mezuniyet Cübbe ve Kepleri
  •   İlköğretim Mezuniyet Cübbe ve Kepleri
  •   Ortaokul Mezuniyet Cübbe ve Kepleri
  •   Lise Sınıflarına Mezuniyet Cübbe ve Kepleri
  •   Özel Okul Mezuniyet Cübbe ve Kepleri
  •   Üniversite Mezuniyet Cübbe ve Kepleri

Firmamızın değişmez prensipleri arasında; kaliteli üretim, şık tasarım, zamanında teslim ve uygun fiyat koşulları sunma özellikleri mevcuttur. Sektörde başarılı olmanın ve hizmet sürekliliğini sağlamanın en önemli yolu; müşterilere dürüst ve kaliteli bir hizmet sunmaktan geçer. Bu noktada firmamızın, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Unutmayın İŞEL, Unutulmaz Mezuniyetleri Şık Tasarımlarıyla Güzelleştirir.