Uncategorized

KİRALİK ÜNİVERSİTE CÜBBE VE KEPLERİ

KİRALİK ÜNİVERSİTE CÜBBE VE KEPLERİ

Üniversiteye hoş geldiniz! Burada yaşayacağınız her şey meslek hayatınızı , arkadaşlık hayatınızı ve belki de aşk hayatınızı etkileyecek. Hazır mısınız?

Üniversite kapısından içeri girdiğinizde içinizdeki o farklı hissi iyice idrak edin. Artık bir yetişkinsiniz, üniforma giymiyorsunuz ve çok farklı insanlarla karşılaşacaksınız. Heyecanlısınız ve belki de korkuyorsunuz. Ama burada herkes olduğu gibidir. Siz de olduğunuz gibi davranırsanız herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız.

Üniversiteli bir çok öğrenci size üniversite hakkında bilgiler vermiştir. Arkadaşlık kurarken dikkat etmeniz gerektiği, anında güvenmenin kötü sonuçlar doğurabileceği, hiçbir öğretim üyesini kızdırmamanız gerektiği konusunda uyarılmış olabilirsiniz. Bunları söyleyen kişiler gayet de haklıdırlar. Size kafayı takat bir akademisyen yüzünden mezun olamayabilirsiniz. Dikkatli olun!

Arkadaşlık bağlarınız daha kuvvetli hale gelmiştir. Çünkü bir yetişkin olarak doğru seçimler yapabilmektesinizdir. Konuşmalarınızla ve davranışlarınızla gerçekten tam anlamıyla bir yetişkin olduğunuzda etrafınızdaki insanlar tarafından saygı ve ilgi görürsünüz. Hatta kim bilir, belki birinin size aşık olmasına sebep olabilirsiniz.

Zamanınızı derslerinize çalışarak ve arkadaşlarınızla vakit geçirerek harcarsınız. Mutlusunuzdur ve her şey yolundadır. Aklınızda mezun olduğunuzda başlayacağınız iş vardır. Elinizdeki her fırsatı değerlendirip içinizdeki potansiyel, nirvanaya çıkarmayı amaçlıyorsunuzdur. Planlarınız büyüktür ve umutlarınız ile çok güzel şeyler yapacağınıza inanıyorsunuzdur.

Sonra dört yıl biter. Şaşırabilirsiniz, çünkü zaman hızlı geçer. Eğitim hayatınızı tamamlamış, meslek hayatınıza “Merhaba!” diyebilmeniz için son bir adım kalmıştır: Mezuniyetiniz…

Kıyafetinizi ve ayakkabınıza daha aylar öncesinden seçmiş olabilirsiniz ama bir mezuniyeti değerli kılan, cübbe ve keptir. Bir kiralama şirketi bulmanız gerekmektedir. Aklınızdakileri iyi belirlemeli ve bunu şirkete net bir şekilde ifade etmelisiniz. Bir cübbe ve kep bile seçerken dikkatli olmalısınız çünkü kiralamanın dezavantajlarıyla karşılaşıp, son anda sıkıntıya girmek istemezsiniz. Kiralık üniversite cübbe ve kepleri bulmak için iyi araştırma yaparak, size en iyi hizmeti sunan firmayı tercih etmenizde yarar var.

 Cübbeyi üzerinize geçirdiğinizde hüzün ve sevincin birbirine karışmış haline gülümseyebilirsiniz. Bu size iyi hissettirecektir. Arkadaşlarınıza sarılıp mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Kepinizi fırlattıktan sonra arkadaşlarınıza sarılmayı unutmayın!..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir